Vidiniai mokymai

Vidiniai mokymai verslui, vadovams, darbuotojams visoje Lietuvoje. Vidiniai verslo mokymai – tai individualūs mokymai Jūsų verslui.

Nustatydami įmonės mokymų poreikį bei įvertindami verslo specifiką ir veiklos procesus,  jūsų personalo ugdymui sudarome ir kuriame individualias vidinių mokymų programas. Organizuojame ir vedame vidinius mokymus verslo ir ir valstybiniam sektoriui.

Vidiniai mokymai – tai jūsų darbuotojų įgūdžių lavinimas ir kompetencijų ugdymas, žinių  gilinimas ir motyvavimas efektyvesniam darbui bei ilgalaikei organizacijos sėkmei.

Vidiniai mokymai kolektyvui – puiki galimybė ne tik suteikti žinių ar jas pagilinti, pagerinti motyvaciją darbui, bet ir sustiprinti komandos tarpusavio ryšius. Tai ekonomiškas būdas kelti savo darbuotojų kompetenciją, kadangi jiems nereikia išvykti iš įmonės. Tokiuose mokymuose paprastai gali dalyvauti didesnė klausytojų grupė, nei atviruose seminaruose. Be to, mokymų datą ir vietą nustatote Jūs!

Jei pageidaujate daugiau informacijos apie vidinius mokymus, susisiekite su mumis el. paštu agne@supremus.lt arba telefonu +370 610 48863.