Apie gyvenimo ir pasirinkimo paprastumą

summer

Dažnai žmonės gyvenimo paprastumą linkę suprasti kaip kažko atsisakymą. Kuomet pradedi kalbėti, kad turime išmokti gyventi paprastai, priimti gyvenimą tokį, koks jis yra, daugelis išsigąsta, kad siūloma atsisakyti gyvenimo malonumų, gražių daiktų ir gyventi uoloje.

Priešingai, jei mes turime gražų gyvenimą, turime juo džiaugtis ir mėgautis, nes nusipelnėme.

Čia pakalbėsime apie mūsų vidinį paprastumą.

Dažnai atrodo, kad mes gyvenime turime viską, ko mums reikia: gražius namus, nuostabius draugus, mielą darbą, tačiau trūksta to kasdienio žavesio, gyvenimo saldumo, kažkokios pilnatvės. Tai ir yra paprastumas – kiekvieną akimirką, valandą ir dieną išgyventi taip, kad ją prisimintum, kad ji teiktų džiaugsmą ir laimę. Tad, kokie tie būdai?

1. Gyvenimo tikslas – patirti džiaugsmą ir laimę kiekvieną dieną. Dažnai mes keliame sau didelius ir aukštus tikslus. Tačiau vienas iš svarbiausių gyvenimo tikslų – jausti gyvenimo malonumą kasdien. Šilta vonia vakare, ramus pasivaikščiojimas po mišką, masažas. Galime kasdien skirti sau bent vieną valandėlę ir nuoširdžiai save palepinti.

2. Gauname tai, ką duodame. Visas gyvenimo situacijas aplink save kuriame mes patys. Duodame pasauliui gražias mintis, geras emocijas – viską gauname atgal. Labai elementari ir paprasta taisyklė – gauni tai, ką duodi. Mes patys aplink save nuolat kuriame situacijas, kuriose matomos mūsų mintys ir emocijos. jei situacijos geros – viskas gerai, blogos – reikia kažką keisti. Neškite į savo vidinį pasaulį daugiau įžvalgos gerumui, teigiamų minčių. Patikėkite, gausite atgal visko su kaupu.

Labai svarbu – nuoširdumas, jokių dirbtinų šypsenų ar apsimestinių žodelių – žmonės labai gerai jaučia tokius dalykus. Tikras nuoširdumas eina iš širdies – ne iš proto.

3. Visata puiki pagalbininkė. Ši mintis labai puikiai siejasi su ankstesniu punktu. Jei pasiunčiame į visatą mintį, kad šiandien bus prasta dieną, visata labai gerai tuo pasirūpins – reikia prastos dienos – prašom, turėkite. Turi kažkokių rūpesčių, siunti į visatą užduotį, kad šią savaitę atrasi būdus, kaip juos išspręsti. Kas keisčiausia tai skamba labai paprastai, bet iš tiesų veikia. Gauname tai apie ką nuolat galvojame, jei galvojame, vadinasi mums to reikia. Kuriate savo galvoje blogus scenarijus, gausite juos. Štai kodėl taip svarbu mokintis sąmoningumo ir pozityvumo savo gyvenimo.

4. Atsakomybė. Labai svarbu suvokti, kad viskas, kas vyksta mūsų gyvenime yra mūsų minčių, emocijų ir veiksmų rezultatas. Mūsų gyvenime nėra nei blogų, nei gerų žmonių. Yra tik mūsų pasirinkimas, kokius mes norime juos matyti. Su situacijomis tas pats – mūsų atsakomybė, kokią reakciją mes pasirinksime. Jus apvogė? Galite verkti ir skųstis dienų dienas arba galite pagalvoti, kodėl taip įvyko? Gal jūs per daug prisirišęs prie savo daiktų? O gal gavote pamoką, nes nesaugote savo daiktų ir turite apmąstyti, kaip geriau juos saugoti? Mūsų reakcija – mūsų pasirinkimas. Būkite atidūs, stebėkite savo gyvenimą, kodėl jums nutinka vieni ar kiti dalykai.

Kiekvieną dieną rinkitės! Rinkitės patys, kokios dienos jūs norite, prasmingos, linksmos, energingos, ramios? Viskas jūsų valioje. Neleiskite kitiems žmonės valdyti jūsų kasdienybės ir spręsti už jus, kokia bus diena ir visas gyvenimas.