Susirinkimų valdymas. Problemų sprendimo susirinkimai

Padėsime seminaro dalyviams išmokti efektyviai organizuoti ir valdyti susirinkimą bei kūrybiškai spręsti iškylančias problemas.

Įgūdžių lavinimas: seminaro metu bus pateiktos praktinės užduotys, kurios padės lavinti asmeninius bei komandinio darbo įgūdžius. Įgūdžių pritaikymas: Asmeninio įgūdžių tobulinimo ir įgytų žinių pritaikymo plano sudarymas: kaip pritaikysiu tai, ką sužinojau mokymų metu?

Seminaro aktualumas

1

Sužinosime apie susirinkimų tipus ir išmoksime juos  vesti. 

2

Patobulinsime problemų sprendimo įgūdžius. 

3

Sužinosime, kokius metodus galima taikyti netikėtose probleminėse situacijose. 

 • Kliūtys efektyviam ir kūrybiškam darbo organizavimui. Sudėtingų, kritinių situacijų valdymo būdai: kaip elgtis, kai kiti siekia sąmoningo užduočių atidėliojimo ar nepasitiki savimi?; Darbas su replikomis. Kaip atsakyti į netikėtus klausimus bei puolimą?; Bendradarbiavimo kliūtys: kaip jas įveikti?
 • Darbo organizavimas susirinkimų metu. Kaip užtikrinti susirinkimo efektyvumą: nuo planavimo iki kontrolės; Kaip efektyviau panaudoti savo ir kitų sugebėjimus?; Kaip į problemų sprendimą ir krizių prevenciją įtraukti savo komandos narius, panaudoti kolegų kompetenciją?; Kaip užkirsti kelią trukdantiems tikslo pasiekimui ir sprendimų priėmimo metodams?; Darbo organizavimo užduotis.
 • Bendradarbiavimo nuostatos kūrimas susirinkimų metu. Darbo organizavimas – bendradarbiavimo pagrindu: kaip sukurti bendradarbiavimo nuostatą?; Bendradarbiavimo principai bei metodai: Komandos formavimo, idėjų generavimo ir problemų sprendimo susirinkimai – praktika; Kaip išvengti nevykusių susirinkimų? Pasiūlymai susirinkimų organizatoriams.
 • Problemos sprendimo susirinkimai: veiksmingas dalinimasis ir keitimasis informacija bei metodika. “Biurokratija” ar tvarka – kiek jos reikia?; Darbo organizavimas, siekiant didinti tarpusavio supratimą; Tikslo – informacijos – žinios supratimo trukdžiai ir jų išvengimas; De Bono “Šešių skrybėlių” metodas; Kriterijų metodas; Vertybių metodas; Idėjų atrankos ir įvertinimo metodai.

Sertifikacija

2011 12 12 pagal Vidaus reikalų ministro 2011 m. gruodžio 12 d. įsakymą Nr. 1V-907 dėl Vidaus reikalų ministro 2010 m. balandžio 09 d. įsakymo Nr. IV-219 “Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo” papildymo VšĮ “Ekodiena” įtraukta į Valstybės tarnautojų  kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Supremus.Lt yra VšĮ “Ekodiena” įsteigtas mokymų centras.

Ištraukos iš seminarų

Kam bus naudinga?

 • Visiems, kuriems tenka vesti susirinkimus;
 • Norintiems efektyviai ir sklandžiai spręsti iškilusias problemas;
 • Norintiems pilnai išnaudoti savo ir savo komandos/kolegų kompetencijas.

Kam geriau neatvykti?

 • Niekada nevedantiems ir nedalyvaujantiems susirinkimuose bei niekada neplanuojantiems to daryti;
 • Manantiems, kad susirinkimo vesti nereikia, jis ir taip savaime praeina 🙂

Seminaro Lektoriai

Aistė Mažeikienė
Organizacijų psichologija, derybų menas, personalo valdymas

Atsiliepimai apie seminarus

meske

Esame labai dėkingi “Supremus.Lt” kolektyvui už suorganizuotą vidinį seminarą kūrybinio ugdymo tema. Kolektyvas ne tik puikiai praleido laiką, bet ir įgavo praktinių žinių. Kolegos gavo puikią galimybę geriau pažinti vienas kitą, pamatyti iš kitos pusės ir geriau suprasti. Programa buvo labai gerai pritaikyta įmonės poreikiams.

Tadas Straševičius
CTO, Facemeeting.com
Simona

Dalyvavau Supremus mokymų centro organizuotame seminare “Metinis pokalbis: veiklos sėkmė ir efektyvumo skatinimas”. Seminaro lektorė puikiai savo darbą išmanantis žmogus, kuris sugeba “uždegti”diskusijas. Gavau daug naudingos ir svarbios informacijos, ypač patiko, kad buvo atsižvelgiama į kiekvieno dalyvio darbo pobūdį pritaikant jam situaciją. Praktinių ir teorinių žinių pateikimas buvo labai suderintas. Labai Jums AČIŪ!!!

Simona Ruželytė-Zubienė
Diana

Patys geriausi atsiliepimai po suorganizuoto vidinio seminaro apie konfliktų sprendimą komandoje. Ne tik išsiaiškinome kylančių nesusipratimų tarp kolegų priežastis, bet ir bendromis jėgomis susikūrėme „anti-konfliktinį“ modelį. Didelio pliuso susilaukė seminaro dalis, kurioje buvo filmuojamos situacijos ir peržiūros metu atliekama situacijų analizė. Buvo ir smagu, ir naudinga. Ačiū nuo visos mūsų komandos!

Diana Veiverienė
Direktorė, UAB „Tomarina“

Kainoraštis

Pavadinimas Seminaro kaina
Susirinkimų valdymas. Problemų sprendimo susirinkimai
110 Eur
PVM netaikomas pagal Lietuvos Respublikos Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 22 straipsnį.

Seminaro informacija

Data: grupė renkama, data derinama.

Vieta: viešbučio “Green Vilnius hotel” konferencijų salė, Pilaitės pr. 20, Vilnius

Panašūs seminarai

  Tobulėk drauge! Registruokis su draugais/kolegomis ir kiekvienas gaukite po 10 eurų nuolaidą!

  Vardas:

  El.Paštas:

  Tel. nr.:

  Tekstas:

  Registracija

   El. Paštas:

   Vardas:

   Pavardė:

   Tel. nr.:

   Jei mokėtojas įmonė/įstaiga, duomenis papildomai užpildykite ir čia:

   Įmonė/Įstaiga:

   Įmonės kodas:

   PVM kodas:

   Registruojami dalyviai:
   Įrašykite žmonių, kuriuos registruojate vardus, pavardes ir pareigas: