Streso valdymas. Praktika

Seminaro tikslas: ugdyti mokymų dalyvių pasitikėjimą savimi, supažindinti su streso valdymo ir atsipalaidavimo būdais, paskatinti pozityviai spręsti sunkumus, su kuriais susiduria kasdienėje veikloje, kūrybiškiau taikyti veiksmingus, rezultatyvius darbo metodus.

Pasak Ligų kontrolės ir prevencijos centro, 90 procentų visų ligų yra susijusios su stresu. Tad išmokime suvaldyti stresą ir būkime sveiki ir darbingi! 🙂

Seminaro aktualumas

1

Suvoksime streso suvaldymo vertę savo veiksmams, sėkmei darbe ir įstaigos įvaizdžiui; 

2

Išmoksime atpažinti bei ugdyti savyje bei kituose pozityvaus mąstymo nuostatas ir įgūdžius; 

3

Išmoksime įtampos valdymo ir pozityvaus mąstymo metodų. 

 • Ką man reiškia stresas? Streso apibrėžimas. Streso prigimtis, psichologija ir fiziologija. Streso priežastys: asmens susikuriamas stresas, aplinkos keliamas stresas, darbo stresas. Savijautos įtaka darbui (mąstymui, elgesiui ir rezultatams) ir gyvenimo bei darbo turinio įtaka savijautai. Psichologinė ir fizinė būsena. Streso įveikimo būdai: adaptyvūs, mažiau adaptyvūs ir neadaptyvūs.
 • Holistinis požiūris į žmogų ir streso valdymo praktika. Holistinis požiūris į žmogų: viskas yra susiję – kūnas, emocijos, mąstymas, elgesys ir situacija, kurioje esame/atsirandame. „Ką bepajudinsi – keisis viskas”. Greiti ir efektyvūs įtampos mažinimo metodai, orientuoti į fiziologiją.
 • Streso valdymo vertė Jums ir organizacijai. Relaksacijos technikos: profilaktikai ir įtampos sumažinimui. Veiksmingi pratimai „čia ir dabar“. Savitvardos išlaikymo metodai. „Greiti“ savikontrolės būdai. Neracionalių ir “karštų” minčių kontrolė. Mąstymo klaidos. Ar įmanoma pakeisti savo mintis? Emocijų kontrolės metodų įvairovė: kas tinka man asmeniškai? Praktinės užduotys ir įtampą keliančių situacijų analizė: Raumenų atpalaidavimas; Kvėpavimo pratimai; Vizualizacijos metodų taikymas.  Vaizduotės pagalba susidorojant su stresinėmis būsenomis.
 • Perdegimo sindromas ir pusiausvyros kūrimas. Streso lygiai: nuo nuovargio iki perdegimo sindromo. Perdegimo sindromas: požymiai, padariniai, profilaktika. Stresas ir distresas – įtampa  ir pertempimas. Ilgalaikis stresas, jo padariniai. Eustresas. Stresinės būsenos susiformavimas kaip procesas. Psichohigiena: darbo ir poilsio suderinimas, mąstymo schemų peržiūra. Į elgesio keitimą orientuoti streso įveikimo būdai. Testas individualiems streso įveikos būdams nustatyti.
 • Dėmesingu įsisąmoninimu paremtos streso įveikos technikos (pagal Mindfulness streso valdymo programą). Streso įveikos metodų parinkimas sau atsižvelgiant į savo tipą, darbo pobūdį ir situacijas. Individualus streso įveikos planas.
 • Darbas su savimi. Pasitikėjimas savimi. Testas. Kaip padrąsinti save daryti kažką nauja? Praktinė užduotis: pozityvus “kalbėjimas su savimi”.
 • Bendradarbiavimas su “sunkiais“ žmonėmis. Pozityvaus mąstymo išsaugojimas kebliose bei sudėtingose darbo situacijose. Puolimo ir nepalankios informacijos valdymas: praktika. Pasirengimas informacijos pateikimui ir galimoms priešiškoms reakcijoms. „Sunkūs“ žmonės: ko galime iš jų pasimokyti? „Sunkūs“ žmonės: kaip jų „sunkumą“ galime išnaudoti rezultatams pasiekti? Praktinės užduotys.

Streso valdymo planas. Reakcijų numatymas ir pozityvumo akcentavimas sau ir kitiems. „Žmogiškosios“ reakcijos į kritines situacijas. Praktinė užduotis – veiksmų planas: ką darysime grįžę po seminaro?

Sertifikacija

2011 12 12 pagal Vidaus reikalų ministro 2011 m. gruodžio 12 d. įsakymą Nr. 1V-907 dėl Vidaus reikalų ministro 2010 m. balandžio 09 d. įsakymo Nr. IV-219 “Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo” papildymo VšĮ “Ekodiena” įtraukta į Valstybės tarnautojų  kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Supremus.Lt yra VšĮ “Ekodiena” įsteigtas mokymų centras.

Ištraukos iš seminarų

Kam bus naudinga?

 • Visiems, kurie patiria stres1 darbinėje ir asmeninėje aplinkoje;
 • Norintiems būti sveikais ir darbingais;
 • Suprantantiems, kad vienintelis būdas kovoti su stresu – išmokti jį suvaldyti.

Kam geriau neatvykti?

 • Budistų vienuoliams (ir dėl jų dar kyla abejonių) 🙂
 • Akmenims 🙂

Seminaro Lektoriai

Aistė Mažeikienė
Organizacijų psichologija, derybų menas, personalo valdymas

Atsiliepimai apie seminarus

meske

Esame labai dėkingi “Supremus.Lt” kolektyvui už suorganizuotą vidinį seminarą kūrybinio ugdymo tema. Kolektyvas ne tik puikiai praleido laiką, bet ir įgavo praktinių žinių. Kolegos gavo puikią galimybę geriau pažinti vienas kitą, pamatyti iš kitos pusės ir geriau suprasti. Programa buvo labai gerai pritaikyta įmonės poreikiams.

Tadas Straševičius
CTO, Facemeeting.com
Simona

Dalyvavau Supremus mokymų centro organizuotame seminare “Metinis pokalbis: veiklos sėkmė ir efektyvumo skatinimas”. Seminaro lektorė puikiai savo darbą išmanantis žmogus, kuris sugeba “uždegti”diskusijas. Gavau daug naudingos ir svarbios informacijos, ypač patiko, kad buvo atsižvelgiama į kiekvieno dalyvio darbo pobūdį pritaikant jam situaciją. Praktinių ir teorinių žinių pateikimas buvo labai suderintas. Labai Jums AČIŪ!!!

Simona Ruželytė-Zubienė
Diana

Patys geriausi atsiliepimai po suorganizuoto vidinio seminaro apie konfliktų sprendimą komandoje. Ne tik išsiaiškinome kylančių nesusipratimų tarp kolegų priežastis, bet ir bendromis jėgomis susikūrėme „anti-konfliktinį“ modelį. Didelio pliuso susilaukė seminaro dalis, kurioje buvo filmuojamos situacijos ir peržiūros metu atliekama situacijų analizė. Buvo ir smagu, ir naudinga. Ačiū nuo visos mūsų komandos!

Diana Veiverienė
Direktorė, UAB „Tomarina“

Kainoraštis

Pavadinimas
Streso valdymas. Praktika 110 Eur

PVM netaikomas pagal Lietuvos Respublikos Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 22 straipsnį.

Seminaro informacija

Data: grupė renkama, data derinama

Vieta: viešbučio “Green Vilnius hotel” konferencijų salė, Pilaitės pr. 20, Vilnius

Pasiteiravimui: 861048863; agne@supremus.lt

Panašūs seminarai

  Tobulėk drauge! Registruokis su draugais/kolegomis ir kiekvienas gaukite po 10 eurų nuolaidą!

  Vardas:

  El.Paštas:

  Tel. nr.:

  Tekstas:

  Registracija

   El. Paštas:

   Vardas:

   Pavardė:

   Tel. nr.:

   Jei mokėtojas įmonė/įstaiga, duomenis papildomai užpildykite ir čia:

   Įmonė/Įstaiga:

   Įmonės kodas:

   PVM kodas:

   Registruojami dalyviai:
   Įrašykite žmonių, kuriuos registruojate vardus, pavardes ir pareigas: