Nefinansinė motyvacija. Kaip tinkamai motyvuojant darbuotojus ir save didinti veiklos efektyvumą?

Seminaro metu aptarsime motyvaciją, pasitenkinimą darbu bei lojalumą lemiančius veiksnius. Išmoksime psichologinių bei vadybos būdų ir metodų, padėsiančių tinkamai motyvuoti darbuotojus.

Seminaras skirtas visų lygių vadovams.

Seminaro aktualumas

1

Išsiaiškinsime kokia motyvacijos dalis priklauso nuo darbuotojo ir kokia – nuo vadovo bei organizacijos; panagrinėsime, ar įmanoma atrasti bendrus motyvacinius principus visiems žmonėms. 

2

Suprasime kokie motyvaciniai veiksniai sukelia pasitenkinimą ar nepasitenkinimą darbu.

3

Sužinosime kokiais atvejais atlyginimas bei priedų sistema gali nemotyvuoti žmonių, o turėti atvirkštinį poveikį. 

 • Motyvaciniai veiksniai. Kas motyvuoja skirtingus žmones?
 • Motyvacijos principai ir dėsniai. Esminės išvados, kas darbe motyvuoja vadovus ir ne vadovus. Užduotis: „Savo vietos“ ir „Susipažinimas: ko aš apie tave nežinojau…“; Užduotis: „Žurnalistinis tyrimas“: kas mane motyvuoja, o kas lemia entuziazmo nebuvimą?; F. Herzberg dviejų veiksnių motyvacijos teorija: Nuo ko priklauso darbuotojų motyvacija ir pasitenkinimas darbu? Testas; Praktinis taikymas – darbo praturtinimas ir išplėtimas.
 • Motyvaciją žlugdantys veiksniai. Organizacijų elgesio modifikacijos modelis (O.E. Mod.). Rekomendacijos poveikių planui; J.S. ADAMS socialinio teisingumo teorijos principai; Atvejai, kai atlyginimas ar / ir priedų sistema gali nemotyvuoti žmonių, o turėti atvirkštinį poveikį?
 • Motyvacijos principai – keli netiketi motyvacijos „eksperimentai“, sėkmės, nesėkmės ir išvados. Atvejo analizė: „Motyvatorių meniu“; „Fish“ („Žuvies“) filosofija – tai ilgalaikio mokymosi metodas, įkvepiantis mus jaustis žvaliais ir įsigilinusiais į darbą, kurį atliekame. Kuria naujovišką atsakingą darbo aplinką, kurioje žaisminga, dėmesinga ir patraukli nuotaika skatina energiją, entuaziazmą, didina darbo našumą ir kūrybingumą; Motyvacija per emocijas. Kokios emocijos dalyvauja asmeninių, komandos ir organizacijos motyvų suderinime? Motyvavimas sukeliant įvairias emocines būsenas: pyktį, džiaugsmą, pasitenkinimą, malonumą, frustraciją, nerimą… Baimė: kiek ji kelia ir kiek mažina motyvaciją?; Ugdomojo vadovavimo (angl. couching) taikymas kasdien ir tarpinių susitikimų (pavyzdžiui, asmeninio vystymo metinio pokalbio) metu.
 • Motyvavimas per pozityvų mąstymą ir pasitikėjimą savimi. Pasitikėjimas savimi: ar iš tikrųjų lengviau motyvuoti darbui nepasitikinčius savimi žmones? Kaip padrąsinti save ir kitus daryti kažką nauja? Užduotis: „Savęs motyvavimas per savo „idealą“. Proaktyvus požiūris – pasirinkimas būti efektyvesniu. Pozityvios nuostatos ir pozityvūs vertinimai. Praktinė užduotis. Ydingų nuostatų testas (papildomai).
 • Vadovo – motyvatoriaus vaidmuo – nuo darbuotojo įvedimo į organizaciją iki atsisveikinimo. Kada patarti ir nurodyti tobulėjimo sritis? Kaip pabrėžti darbo atlikimą, o ne kritikuoti asmenybę? Kaip būti pozityviam ir entuziastingam? Kaip būti objektyviam? Kaip žinoti, kas jūsų pavaldinius motyvuoja stipriausiai? Kaip tinkamai reaguoti į prieštaravimus ir nepasitenkinimus?
 • Pozityvus ir motyvuojantis klimatas – Jūsų įmonėje. 10 žingsnių, kurie padėtų užtikrinti tokią atmosferą, kai žmonės dirba sunkiai ir produktyviai, nes to nori, ir yra tuo patenkinti. Kaip jį sukurti Jūsų komandoje?
 • Praktinė užduotis – veiksmų planas: ką atliksime grįžę po seminaro.

Sertifikacija

2011 12 12 pagal Vidaus reikalų ministro 2011 m. gruodžio 12 d. įsakymą Nr. 1V-907 dėl Vidaus reikalų ministro 2010 m. balandžio 09 d. įsakymo Nr. IV-219 “Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo” papildymo VšĮ “Ekodiena” įtraukta į Valstybės tarnautojų  kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Supremus.Lt yra VšĮ “Ekodiena” įsteigtas mokymų centras.

Ištraukos iš seminarų

Kam bus naudinga?

 • Vadovams, kurie supranta, kad motyvuoti darbuotojai – geri darbuotojai;
 • Norintiems rasti įvairių motyvacijos būdų ir suprasti, kaip jie veikia;
 • Visiems, kurie myli arbe nemyli (bet nori pamilti) savo darbą 🙂

Kam geriau neatvykti?

 • Manantiems, kad motyvacijos reikia tik blogiems darbuotojams;
 • Dirbantiems individualiai ir sugebantiems save motyvuoti;
 • O kas ta motyvacija ir su kuo ji valgoma? 🙂

Seminaro Lektoriai

Aistė Mažeikienė
Organizacijų psichologija, derybų menas, personalo valdymas

Atsiliepimai apie seminarus

meske

Esame labai dėkingi “Supremus.Lt” kolektyvui už suorganizuotą vidinį seminarą kūrybinio ugdymo tema. Kolektyvas ne tik puikiai praleido laiką, bet ir įgavo praktinių žinių. Kolegos gavo puikią galimybę geriau pažinti vienas kitą, pamatyti iš kitos pusės ir geriau suprasti. Programa buvo labai gerai pritaikyta įmonės poreikiams.

Tadas Straševičius
CTO, Facemeeting.com
Simona

Dalyvavau Supremus mokymų centro organizuotame seminare “Metinis pokalbis: veiklos sėkmė ir efektyvumo skatinimas”. Seminaro lektorė puikiai savo darbą išmanantis žmogus, kuris sugeba “uždegti”diskusijas. Gavau daug naudingos ir svarbios informacijos, ypač patiko, kad buvo atsižvelgiama į kiekvieno dalyvio darbo pobūdį pritaikant jam situaciją. Praktinių ir teorinių žinių pateikimas buvo labai suderintas. Labai Jums AČIŪ!!!

Simona Ruželytė-Zubienė
Diana

Patys geriausi atsiliepimai po suorganizuoto vidinio seminaro apie konfliktų sprendimą komandoje. Ne tik išsiaiškinome kylančių nesusipratimų tarp kolegų priežastis, bet ir bendromis jėgomis susikūrėme „anti-konfliktinį“ modelį. Didelio pliuso susilaukė seminaro dalis, kurioje buvo filmuojamos situacijos ir peržiūros metu atliekama situacijų analizė. Buvo ir smagu, ir naudinga. Ačiū nuo visos mūsų komandos!

Diana Veiverienė
Direktorė, UAB „Tomarina“

Kainoraštis

Pavadinimas Seminaro kaina
“Nefinansinė” motyvacija. Kaip tinkamai motyvuojant darbuotojus ir save didinti veiklos efektyvumą?
120 Eur
PVM netaikomas pagal Lietuvos Respublikos Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 22 straipsnį.

Seminaro informacija

Data: grupė renkama, data derinama

Vieta: viešbučio “Green Vilnius hotel” konferencijų salė, Pilaitės pr. 20, Vilnius

Panašūs seminarai

  Tobulėk drauge! Registruokis su draugais/kolegomis ir kiekvienas gaukite po 10 eurų nuolaidą!

  Vardas:

  El.Paštas:

  Tel. nr.:

  Tekstas:

  Registracija

   El. Paštas:

   Vardas:

   Pavardė:

   Tel. nr.:

   Jei mokėtojas įmonė/įstaiga, duomenis papildomai užpildykite ir čia:

   Įmonė/Įstaiga:

   Įmonės kodas:

   PVM kodas:

   Registruojami dalyviai:
   Įrašykite žmonių, kuriuos registruojate vardus, pavardes ir pareigas: