Lyderystės mokymai

Padėsime atrasti savo individualų vadovavimo stilių, lavinsime laiko planavimo bei užduočių delegavimo įgūdžius bei motyvuosime nuolatos „augti“ ir „auginti“ kitus.

Metodai: Teorinė medžiaga, grupinės ir individualios užduotys, diskusijos, įgūdžių formavimo pratimai, sėkmingų pavyzdžių analizė.

Seminaro aktualumas

1

Sužinosime apie galimas lyderių klaidas ir grėsmes, lyderiavimo ir vadovavimo stilių įvairovę.

2

Išmoksime atpažinti pokyčio metu kylančias žmonių reakcijas, mokėsime deleguoti darbus ir formuluoti tikslus bei jiems įkvėpti.

3

Sužinosime, kaip motyvuoti tikslams skirtingus žmones, kokių veiksmų turėtų imtis lyderis kiekvienoje pokyčio fazėje, kad palengvintų pokyčio įgyvendinimą.

 • Individualus vadovavimo stilius ir orientavimasis į pavaldinio ypatumus. Efektyvus vadovavimas: lyderių klaidų apžvalga; Kaip vadovauti ir deleguoti užduotis, kai dar esi ir savo srities specialistas (-ė)?; Ko iš vadovų tikisi pavaldiniai: nuolatinis savęs ir kitų „auginimas“, ugdymas, tolerancija, santykiai, …?; Situacinis vadovavimas. Individualaus vadovavimo testo rezultatų aptarimas.
 • Delegavimo įgūdžių tobulinimas – praktika. Delegavimo pradžia: informavimas apie pasikeitimus ir motyvavimas per tikslus. Praktinė užduotis; Aptarimas: ką konkrečiai pritaikysime savo darbe? Kodėl deleguoti, kada, kokias užduotis ir – kam? Argumentavimas ir atsakymas į prieštaravimus. Darbuotojo pasipriešinimo įveikimas. Praktinė užduotis su filmavimu: Delegavimo įgūdžių tobulinimas. Mokomės, kaip pareikalauti atlikti taip vadinamus „papildomus“ darbus, kurių „nepriklauso daryti“?
 • Lyderio laikas, skiriamas savęs ir kitų tobulinimui bei numatymui „į priekį”. Vadovo laiko planavimo matrica: kokiems darbams turi būti skirtos vadovo „smegenys“?; Tikslų formulavimas pagal „SMART“ kriterijus.
 • Lyderių darna bei komandos suderinamumas. Pozityvaus klimato kūrimas: tarpusavio susikalbėjimui, tolerancijai, supratimui, bendradarbiavimo tarp padalinių veiksmingumui, rezultatams padalinių viduje; Vadovų komandos vaidmenys: ką mums suteikia skirtumai?
 • Ugdančiojo vadovavimo (angl. „Couching“) taikymas. Ugdančiojo vadovavimo (angl. „Couching“) samprata; Nuolatinio mokymo ir kompetencijų ugdymo bei vertinimo samprata.
 • Asmeninis lyderio augimas ir pokyčių valdymas: grėsmė ar galimybė? Nuostatos pokyčių atžvilgiu: statistika. Kliūtys pokyčiams. Pozityvių pasikeitimo aspektų akcentavimas. Lyderio kompetencijų ir saviugdos plano sudarymas.

Sertifikacija

2011 12 12 pagal Vidaus reikalų ministro 2011 m. gruodžio 12 d. įsakymą Nr. 1V-907 dėl Vidaus reikalų ministro 2010 m. balandžio 09 d. įsakymo Nr. IV-219 “Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo” papildymo VšĮ “Ekodiena” įtraukta į Valstybės tarnautojų  kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Supremus.Lt yra VšĮ “Ekodiena” įsteigtas mokymų centras.

Ištraukos iš seminarų

Kam bus naudinga?

 • Vadovams, kurie siekia geriausių rezultatų;
 • Visiems, kurie nevengia naujovių ir supranta jų svarbą;
 • Norintiems sustiprinti autoritetą ir išlaikyti tvirtas lyderio pozicijas.

Kam geriau neatvykti?

 • Tiems, kurie niekada nebuvo ir neplanuoja tapti vadovais;
 • Nenorintiems permainų, net jei darbe visiškas chaosas;
 • Manantiems, kad lyderiu gimstama ir jokių įgūdžių tobulinti nereikia 🙂

Seminaro Lektoriai

Aistė Mažeikienė
Organizacijų psichologija, derybų menas, personalo valdymas

Atsiliepimai apie seminarus

meske

Esame labai dėkingi “Supremus.Lt” kolektyvui už suorganizuotą vidinį seminarą kūrybinio ugdymo tema. Kolektyvas ne tik puikiai praleido laiką, bet ir įgavo praktinių žinių. Kolegos gavo puikią galimybę geriau pažinti vienas kitą, pamatyti iš kitos pusės ir geriau suprasti. Programa buvo labai gerai pritaikyta įmonės poreikiams.

Tadas Straševičius
CTO, Facemeeting.com
Simona

Dalyvavau Supremus mokymų centro organizuotame seminare “Metinis pokalbis: veiklos sėkmė ir efektyvumo skatinimas”. Seminaro lektorė puikiai savo darbą išmanantis žmogus, kuris sugeba “uždegti”diskusijas. Gavau daug naudingos ir svarbios informacijos, ypač patiko, kad buvo atsižvelgiama į kiekvieno dalyvio darbo pobūdį pritaikant jam situaciją. Praktinių ir teorinių žinių pateikimas buvo labai suderintas. Labai Jums AČIŪ!!!

Simona Ruželytė-Zubienė
Diana

Patys geriausi atsiliepimai po suorganizuoto vidinio seminaro apie konfliktų sprendimą komandoje. Ne tik išsiaiškinome kylančių nesusipratimų tarp kolegų priežastis, bet ir bendromis jėgomis susikūrėme „anti-konfliktinį“ modelį. Didelio pliuso susilaukė seminaro dalis, kurioje buvo filmuojamos situacijos ir peržiūros metu atliekama situacijų analizė. Buvo ir smagu, ir naudinga. Ačiū nuo visos mūsų komandos!

Diana Veiverienė
Direktorė, UAB „Tomarina“

Kainoraštis

Pavadinimas Seminaro kaina
Lyderystės mokymai
125 Eur
PVM netaikomas pagal Lietuvos Respublikos Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 22 straipsnį.

Seminaro informacija

Data: grupė renkama, data derinama

Vieta: viešbučio “Green Vilnius hotel” konferencijų salė, Pilaitės pr. 20, Vilnius

Pasiteiravimui: agne@supremus.lt; 861048863

Panašūs seminarai

  Tobulėk drauge! Registruokis su draugais/kolegomis ir kiekvienas gaukite po 10 eurų nuolaidą!

  Vardas:

  El.Paštas:

  Tel. nr.:

  Tekstas:

  Registracija

   El. Paštas:

   Vardas:

   Pavardė:

   Tel. nr.:

   Jei mokėtojas įmonė/įstaiga, duomenis papildomai užpildykite ir čia:

   Įmonė/Įstaiga:

   Įmonės kodas:

   PVM kodas:

   Registruojami dalyviai:
   Įrašykite žmonių, kuriuos registruojate vardus, pavardes ir pareigas: