Pasitikėjimo savimi ir savivertės stiprinimas

Mokinsimės įvertinti savo savivertės lygį, atpažinsime vyraujančius kritinius vertinimus, kompleksus, sužinosime kaip juos įveikti. Taip pat atliksime savianalizę, išskiriant savo pagrindinius gebėjimus.

Prasta savivertė trukdo mums kurti sveikus santykius ir sėkmingą karjerą, provokuoja neurozes ir priklausomybes. Pasitikėjimas savimi – vienas svarbiausių socialinių įgūdžių, suteikiantis žmogui psichologinio stabilumo, komforto ir saugumo jausmą. Tai sudėtingai išugdoma, tačiau lengvai prarandama savybė.

Seminaro aktualumas

1

Išmoksime įvertinti savo savivertės lygį.

2

Sužinosime būdų, kaip įveikti kritinius vertinimus bei kompleksus.

3

Gebėsime atlikti savianalizę, išskiriant savo pagrindinius gebėjimus.

 • Kasdienės savivertės apraiškos. Kaip išmatuojama savivertė? Kaip atpažinti sutrikusią savivertę? Kaip gerinti savivertę? Kaip išmokti priimti save ir susikalbėti su savo vidiniu kritiku? Praktinė užduotis. Kaip praktikuoti naudingą savikritiką?
 • Menas kalbėtis su savimi. Kompleksai: ko reikia vengti ir kas padeda?  Kaip geri ryšiai su aplinkiniais stiprina ryšį su savimi? Kaip atpažinti ir sustiprinti savo gebėjimus? Dėmesingumo lavinimo pratimai. Praktinės užduotys.
 • Pagrindinės pasitikėjimo santykio komponentės. Kaip sukurti patikimo derybų parnerio įspūdį? Kaip pritaikyti savo žodyną? Kokių negatyvių posakių ir formuluočių vengti? Praktinė užduotis. Kokie rekomenduojami vartoti pasitikėjimą keliantys žodžiai? Skaičių ir konkrečių faktų nauda.
 • Skirtingas teisingumo suvokimas. Ilgalaikių santykių kūrimas bazinio pasitikėjimo pagrindu. Kas griauna pasitikėjimą? Galimi netiesios šaltiniai. Kaip elgtis melo atveju?

Sertifikacija

2011 12 12 pagal Vidaus reikalų ministro 2011 m. gruodžio 12 d. įsakymą Nr. 1V-907 dėl Vidaus reikalų ministro 2010 m. balandžio 09 d. įsakymo Nr. IV-219 “Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo” papildymo VšĮ “Ekodiena” įtraukta į Valstybės tarnautojų  kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Supremus.Lt yra VšĮ “Ekodiena” įsteigtas mokymų centras.

Ištraukos iš seminarų

Kam bus naudinga?

 • Norintiems atrasti ir tobulinti savo stipriąsias puses;
 • Norintiems savo silpnybes paversti stiprybėmis;
 • Norintiems kontroliuoti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Kam geriau neatvykti?

 • Žiūrintiems į veidrodį ir matantiems tobulybės įsikūnijimą 🙂
 • Tobuliems 🙂
 • Tobulesniems už tobulus 🙂

Seminaro Lektoriai

Atsiliepimai apie seminarus

meske

Esame labai dėkingi “Supremus.Lt” kolektyvui už suorganizuotą vidinį seminarą kūrybinio ugdymo tema. Kolektyvas ne tik puikiai praleido laiką, bet ir įgavo praktinių žinių. Kolegos gavo puikią galimybę geriau pažinti vienas kitą, pamatyti iš kitos pusės ir geriau suprasti. Programa buvo labai gerai pritaikyta įmonės poreikiams.

Tadas Straševičius
CTO, Facemeeting.com
Simona

Dalyvavau Supremus mokymų centro organizuotame seminare “Metinis pokalbis: veiklos sėkmė ir efektyvumo skatinimas”. Seminaro lektorė puikiai savo darbą išmanantis žmogus, kuris sugeba “uždegti”diskusijas. Gavau daug naudingos ir svarbios informacijos, ypač patiko, kad buvo atsižvelgiama į kiekvieno dalyvio darbo pobūdį pritaikant jam situaciją. Praktinių ir teorinių žinių pateikimas buvo labai suderintas. Labai Jums AČIŪ!!!

Simona Ruželytė-Zubienė
Diana

Patys geriausi atsiliepimai po suorganizuoto vidinio seminaro apie konfliktų sprendimą komandoje. Ne tik išsiaiškinome kylančių nesusipratimų tarp kolegų priežastis, bet ir bendromis jėgomis susikūrėme „anti-konfliktinį“ modelį. Didelio pliuso susilaukė seminaro dalis, kurioje buvo filmuojamos situacijos ir peržiūros metu atliekama situacijų analizė. Buvo ir smagu, ir naudinga. Ačiū nuo visos mūsų komandos!

Diana Veiverienė
Direktorė, UAB „Tomarina“

Kainoraštis

Pavadinimas
Pasitikėjimo savimi ir savivertės stiprinimas
100 Eur

PVM netaikomas pagal Lietuvos Respublikos Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 22 straipsnį.

Seminaro informacija

Data: grupė renkama, data derinama

Vieta: viešbučio “Green Vilnius hotel” konferencijų salė, Pilaitės pr. 20, Vilnius

Panašūs seminarai

  Tobulėk drauge! Registruokis su draugais/kolegomis ir kiekvienas gaukite po 10 eurų nuolaidą!

  Vardas:

  El.Paštas:

  Tel. nr.:

  Tekstas:

  Registracija

   El. Paštas:

   Vardas:

   Pavardė:

   Tel. nr.:

   Jei mokėtojas įmonė/įstaiga, duomenis papildomai užpildykite ir čia:

   Įmonė/Įstaiga:

   Įmonės kodas:

   PVM kodas:

   Registruojami dalyviai:
   Įrašykite žmonių, kuriuos registruojate vardus, pavardes ir pareigas: