Komanda kaip kumštis (vidinis seminaras)

Seminaro metu geriau pažinsite save ir kitus savo komandos narius: kuo aš stiprus ir kuo stiprūs kiti?

Mokymų programa sukurta, remiantis „Fish“ („Žuvies“) filosofija – tai ilgalaikio mokymosi metodas, įkvepiantis mus jaustis žvaliais ir įsigilinusiais į darbą, kurį atliekame. Kuria naujovišką, atsakingą darbo aplinką, kurioje žaisminga, dėmesinga ir patraukli nuotaika skatina energiją, entuziazmą, didina darbo našumą ir kūrybingumą.

Seminaro aktualumas

1

Išsiaiškinsime, ko galime išmokti vieni iš kitų ir kaip vykdydami užduotis galime sėkmingiausiai panaudoti komandos potencialą. 

2

Ugdysime komandos narių gebėjimą tinkamai pasidalinti funkcijas ir gerinti komunikaciją; didinsime sutelktumą bei skatinsime bendradarbiavimą. 

3

Skatinsime tarpusavio pasitikėjimą ir pagalbą; ugdysime gebėjimą konstruktyviai spręsti nesutarimus, kurti veiklai palankią atmosferą. 

 1. „Apšilimas“. Komandos renginio tikslų pristatymas.

Kam reikalinga komanda ir ką ji gali duoti man?; Užduotis „Savo vietos“ radimas; Pasiskirstymas į 2 komandas; Užduotis „Žurnalistinis tyrimas“: asmeninio prisistatymo ruošimas; Užduotis: „Pelkė“; Užduotis: Komandos identiteto kūrimas ir pristatymas visiems bendrai; FISH filosofijos principai ir kitų organizacijų pavyzdžiai.

 1. Komunikacijos modelio pristatymas.

Užduotis: „Įvartis“ atskirose komandose; Pristatymas, pasirengimas, aptarimas; „Biurokratinė“ užduotis – tikslų ir užduočių formulavimas, dalinimasis informacija.

 1. Efektyvios komandos formavimas, derinant komandos narių vaidmenis ir atsakomybės sritis.

Bendra popietinė komandos „Mankšta“ – „energizavimas“; Individualus testas: „Mano vaidmuo komandoje“. Aptariamos stiprios ir silpnos skirtingų komandinių vaidmenų pusės; Užduotis. Tarpusavio santykiai. Aptarimas: kas padeda komandoje, o kas – trukdo.

 1. Darbo komandoje apibendrinimas. „Lūkesčiai vienas kitam“ .Idėjos ir išvados.

FISH filosofijos principai ir kitų organizacijų pavyzdžiai; Darbo komandoje susitarimų kūrimo principai; „Taisyklių“ – susitarimų pristatymas kolegoms.

Galutinis tikslas: komandos tobulinimo planas ir puikūs įspūdžiai.

Sertifikacija

2011 12 12 pagal Vidaus reikalų ministro 2011 m. gruodžio 12 d. įsakymą Nr. 1V-907 dėl Vidaus reikalų ministro 2010 m. balandžio 09 d. įsakymo Nr. IV-219 “Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo” papildymo VšĮ “Ekodiena” įtraukta į Valstybės tarnautojų  kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Supremus.Lt yra VšĮ “Ekodiena” įsteigtas mokymų centras.

Ištraukos iš seminarų

Kam bus naudinga?

 • Žinantiems, kad vienas lauke – ne karys 🙂
 • Suprantantiems, kad viena iš svarbiausių geros atmosferos ir puikių rezultatų darbe dalių – efektyviai veikianti komanda;
 • Norintiems optimizuoti darbo rezultatus vienu paprastu sprendimu – komandos motyvavimu.

Kam geriau neatvykti?

 • Prisiekusiems individualistams, kurie niekada neplanuoja dirbti komandoje;
 • Manantiems, kad naudingiau būtų pasamdyti dar 10 darbuotojų, nei motyvuoti nedarniai dirbančią komandą;
 • Netikintiems, kad komandinis darbas gali „išsibalansuoti“ ir jam gali prireikti „remonto“ 🙂

Seminaro Lektoriai

Aistė Mažeikienė
Organizacijų psichologija, derybų menas, personalo valdymas

Atsiliepimai apie seminarus

meske

Esame labai dėkingi “Supremus.Lt” kolektyvui už suorganizuotą vidinį seminarą kūrybinio ugdymo tema. Kolektyvas ne tik puikiai praleido laiką, bet ir įgavo praktinių žinių. Kolegos gavo puikią galimybę geriau pažinti vienas kitą, pamatyti iš kitos pusės ir geriau suprasti. Programa buvo labai gerai pritaikyta įmonės poreikiams.

Tadas Straševičius
CTO, Facemeeting.com
Simona

Dalyvavau Supremus mokymų centro organizuotame seminare “Metinis pokalbis: veiklos sėkmė ir efektyvumo skatinimas”. Seminaro lektorė puikiai savo darbą išmanantis žmogus, kuris sugeba “uždegti”diskusijas. Gavau daug naudingos ir svarbios informacijos, ypač patiko, kad buvo atsižvelgiama į kiekvieno dalyvio darbo pobūdį pritaikant jam situaciją. Praktinių ir teorinių žinių pateikimas buvo labai suderintas. Labai Jums AČIŪ!!!

Simona Ruželytė-Zubienė
Diana

Patys geriausi atsiliepimai po suorganizuoto vidinio seminaro apie konfliktų sprendimą komandoje. Ne tik išsiaiškinome kylančių nesusipratimų tarp kolegų priežastis, bet ir bendromis jėgomis susikūrėme „anti-konfliktinį“ modelį. Didelio pliuso susilaukė seminaro dalis, kurioje buvo filmuojamos situacijos ir peržiūros metu atliekama situacijų analizė. Buvo ir smagu, ir naudinga. Ačiū nuo visos mūsų komandos!

Diana Veiverienė
Direktorė, UAB „Tomarina“

Kainoraštis

Pavadinimas Seminaro kaina
Komanda kaip kumštis (vidinis seminaras) 1550 Eur grupei
PVM netaikomas pagal Lietuvos Respublikos Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 22 straipsnį.

Seminaro informacija

Data: grupė renkama, data derinama.

Vieta: viešbučio “Green Vilnius hotel” konferencijų salė, Pilaitės pr. 20, Vilnius

Panašūs seminarai

  Tobulėk drauge! Registruokis su draugais/kolegomis ir kiekvienas gaukite po 10 eurų nuolaidą!

  Vardas:

  El.Paštas:

  Tel. nr.:

  Tekstas:

  Registracija

   El. Paštas:

   Vardas:

   Pavardė:

   Tel. nr.:

   Jei mokėtojas įmonė/įstaiga, duomenis papildomai užpildykite ir čia:

   Įmonė/Įstaiga:

   Įmonės kodas:

   PVM kodas:

   Registruojami dalyviai:
   Įrašykite žmonių, kuriuos registruojate vardus, pavardes ir pareigas: