Idėjos darbo vietos tobulinimui

Pristatome keletą idėjų, kaip galite pagražinti ir susitvarkyti savo darbo vietą, kad ji būtų unikali ir jauki.

1

1. Darbo vieta privalo būti tvarkinga. Nelaikykite ant darbo stalo dokumentų, kurie jums nereikalingi. Pasilikite tik tai su kuo dirbate. Išmeskite visus nereikalingus lapelius, o jei jų dar prireiks, sudėkite juos į jiems skirtą dėžutę.

2

2. Priminimų ir idėjų lenta. Darbo vietoje pasikabinkite priminimų ir idėjų lentą. Ji puikiai “surenka” jūsų mintis, smulkius darbus ir veikia kaip priminimas.

3

3. Erdvė dokumentams. Leiskite dokumentams turėti savo vietą – sudėkite juos į segtuvus, dėžes, stalčius ar jiems skirtas lentynas. Kuo tvarkingiau viskas bus sudėliota, tuo greičiau atrasite tai, ko ieškote.

4

4. Užrašams geriau naudokite užrašų knygutę, o ne lipniuosius lapelius. Taip nepamesite minčių ir darbo vieta išliks tvarkinga.

5

5. Įkvėpiantys daiktai. Pasidėkite darbo vietoje daiktų, kurie jus įkvepia ar skatina jūsų kūrybingumą.

6

6. Žalioji zona. Mokslininkai jau ne kartą įrodė, kad žalia spalva mus atpalaiduoja. Turėkite savo darbo vietoje vieną kitą augaliuką, tai bus atgaiva jūsų akims.

7

7. Tinkamas apšvietimas. Svarbu, kad darbo vieta nebūtų blanki ir “prigesusi”. Netinkama šviesa gali slopinti jūsų darbingumą ar aktyvumą.

8

8. Patogi kėdė. Jūsų darbo kėdė turi būti patogi ir stabili. Kadangi biuruose sėdime didžiąją laiko dalį, turime pasirūpinti, kad kėdė būtų tvirta atrama jūsų nugarai, o kompiuteris būtų akių lygyje